Üritused 2011

Kevadel tuli meie koeraperre uus kutsikas, väike Lotte. Osalesime tema korraliku hariduse nimel koerte mängukoolis (kus ta ei istunud paralleelset, mida iganes see agilyti keeles ka ei tähendaks) ja käisime ka kutsikate näitusekoolitusel. Kus ta siis igaks juhuks ei istunud üleüldse, vaid lamas kannatlikult terve tunni, altkulmu piiludes, mida teised koerad teevad. Perekonna ühine arvamus oli, et 2 tundi koertekooli on juba peaaegu kõrgharidus ja edasi jätkasime traditsioonilisemate meetoditega. Mereääres, jalutuskäikudel ja teiste omasuguste seltsis. 

29.mai1.jpg 
29.mai2.jpg 
29.mai3.jpg


11. juuni Do Khyi Tõuühingu suvepäev Kõrvemaal.
 Koertest oli meiega kaasas pesamuna Lotte, kes kuumal suvepäeval vapralt Match Show'l kaasa lõi. Näitusekoolituse kogemusest oli siiski kasu ja Lotte tõestas, et õppis teisi vaadeldes nii mõndagi. Hoogne vudimine kutsikate ringis oli igatahes selge ja sai pärjatud auväärse 2. kohaga.
Õnnesoovid ka meie kasvandikule Aki'le emaste täiskasvanute 2. koha puhul! Suur tänu korraldajatele mõnusa päeva eest!

Foto: Krista Pebsen

 
Urmas & Lotte 
Grisran Agatha 2. koht 
Lotte 2. koht 

Lotte sõbranna Rewa on tohutult mõistlik möllukaaslane, kellega koos saab peale mõnusat müramist vees pladistada ja tiigikalu sotsialiseerida.
Aitäh Kristel nende külaskäikude eest!  
 29.juuli027.jpg 
29.07.Rewakulas097.jpg 
29.juuli101.jpg

2. juuli Mastifite Tõuühingu retrohõnguline suvepäev Võtikmetsa turismitalus.
Taaskord imeline päev ja tore ettevõtmine. Traditsioonilisele Match Show'le ja mõnusale
õhkkonnale lisandus sel aastal
pisut ebatavaline ja seda meeldejäävam individuaalvõistlus ujumises. 
Aitäh kõigile vanadele ja uutele sõpradele, kes selle päeva nii meeldivaks muutsid!
Suur, suur tänu korraldajatele! Aitäh piltide eest Oksana, Kristel ja Merle!

suurte poistega tutvumas 
mastifitesuvekad112.jpg mastifitesuvekad113.jpg 
Lotte- Mini Miss 2011
LOTTE- SUVEPÄEVADE MINI MISS 2011

Lotte 
suvekad116.jpg 

 14. august Tallinnas Tema Pühadus Dalai-laama Tenzin Gyatso visiidi auks korraldatud Tiibeti tõugude Match Show. Meie pere koertest võtsid osa noorimad- Lotte ja Sanpo.
Lotte 6kuune 
TMachShow2.jpg 
Tiibetitoud3.jpg Sang Po del Dharmapuri, Urmas Randmäe 
TMshow5.jpg 
Lotte&Sanpo 
tiibetimachshow7.jpg

 Septembri alguses käisid külas Argos ja Aglaia, sõitsid Belgiast kohale, et lõpuks ometi ka Lottega tutvust teha. Ühine keel leiti kiiresti, Lottel ja Aglaial oli palju tüdrukutejutte rääkida ja Argosega said tehtud nii mõnedki kiiremad tiirud, nii et käpad vajasid pärast korraliku jahutust tiigis. Mõnusa päeva lõpetuseks sai kokku lepitud, et peale Viimsi näitust vaatab Lotte ka Argose-Aglaia aia üle. Eduka näituse järgsele peole sa kaasa kutsutud ka uus tuttav näituselt - X vanuses tiibetipoiss Rocky. Nagu korralikule peole kohane, siis võeti ette nii mõnigi möllutiir, toimus köievedu ja oli üldse mõnus äraolemine. Lotte rõõmuks on Argosel-Aglaial ka
korralik jahutav tiik aias. Rocky, kes küll terve talve vanem ja muidu igati käpp kõike tegema, pelgas vett ja vaatas uskumatu ilmega, kuidas Lotte suplema läks. Palju näitustel käinud Argose valvsa pilgu all sai natuke harjutatud ka näituseseisakut ja lõpuks temalt ka tunnustav naeratus kätte saadud. Päeva lõpetuseks olid kõik kahe- ja neljajalgsed mõnusalt väsinud ja ühel nõul, et seda tuleks tulevikus korrata.

Kolmekesi- Grisli 10a., Amulet 7a. ja Sanpo 4a.

 
 
Sanpo ja torm 
Grisli lastega talve nautimas

 
Argosega2011.jpg 
 
Grisli10.a,Argos7